Adresa

OC Galerie Teplice
Náměstí Svobody 3316
415 01  Teplice

GPS: 50°38'23.360"N
13°49'25.970"E

info@galerieteplice.cz

+420 417 968 102

Parkování
OTEVÍRACÍ DOBA
Parkoviště P1: Po-So 07.00 - 21.00
Ne 08.00 - 21.00
Parkoviště P2: Po-So 07.00 - 22.00
Ne 08.00 - 22.00

400 parkovacích míst

Vjezd z náměstí Svobody
a z ulice Dlouhá.
CENÍK PARKOVNÉHO
Po – Pá:
2 hodiny zdarma/den
3. hodina 30,- Kč
4. a každá další započatá hodina 50,- Kč
So – Ne (+ svátky):
3 hodiny zdarma/den
4. hodina 30,- Kč
5. a každá další započatá hodina 50,- Kč

Návštěvníkům večerních projekcí kina je umožněn odjezd z parkoviště i po 22.00 hodině!

Kariéra

V této sekci naleznete nabídky práce a brigád nájemců obchodních jednotek Galerie Teplice.
OC Galerie Teplice nenese odpovědnost za faktickou správnost zveřejněných nabídek.

Aktuálně hledáme zaměstnance pro tyto pracovní pozice:

Párty služby

Prodavač/ka

Hledáme nového parťáka na pozici Prodavač/ka.

Máš zájem?
Zavolej nám na níže uvedené telefonní číslo!

Nabízíme:

  • práci v mladém kolektivu
  • nástupní mzdu 23.000,- Kč
  • 20 dní dovolené
  • firemní benefity
  • premie z obratu
  • příplatky za svátky a víkendy

Místo výkonu práce:OC Galerie Teplice, Náměstí Svobody 3316

Kontaktní telefon:
+420 608 980 108

Nabídka této pracovní pozice je platná do: 30. 9. 2022

TESCOMA

Vedoucí prodejny

Chceme vás do týmu

Jsme dlouholetým obchodním partnerem TESCOMY a právě díky této vzájemné spolupráci vlastníme několik prodejen, které jsou rozesety po celé České republice a nesou jméno této úspěšné značky.

Máte zkušenosti s prodejem a nebojíte se mluvit se zákazníkem? Rádi pečete nebo vaříte a jste nakloněni novým vychytávkám, které znásobí váš požitek? Tak to jste na správném místě.

Hledáme kolegyni nebo kolegu, kteří zapadnou do našeho přátelského týmu a podpoří růst české značky TESCOMA, která se pyšní kvalitou svých produktů a originálním designem.

Naše úzká a dlouholetá spolupráce vytváří prostředí, které dává pocit rodinného zázemí.

Práce je vyhrazena pro osoby se zdravotním znevýhodněním nebo postižením.

Náplň práce:

  • zajištění a řízení provozu prodejního centra
  • zodpovědnost za obchodní výsledky prodejního centra
  • aktivní spolupráce při marketingových aktivitách pro zvýšení prodeje
  • poskytování odborného poradenství při prodeji

Požadujeme:

  • výhodou zkušenost s vedením týmu
  • dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování
  • aktivní přístup a flexibilita
  • minimální stupeň vzdělání středoškolské s maturitou
  • trestní bezúhonnost
  • znalost práce na PC

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr
  • možnost zkráceného úvazku je pro nás samozřejmostí
  • základní mzda + odměny, které závisí na vaší šikovnost
  • příplatek za vedení týmu
  • sleva na produkty TESCOMA
  • pečlivě vás zaučíme a vším provedeme
  • rodinné prostředí

Kontaktní osoba:Bc. Tereza Křivková
Kontaktní e-mail:krivkova.t@ergotep.cz
+420 469 660 912

Práce v nákupním centru
Zůstaňte v obraze ...