Otevírací doba
Obchodní centrum Po - Ne: 9.00 - 21.00 hodin
Parkoviště Po - Ne: 8.00 - 22.00 hodin
KORZO Supermarket Po - Ne: 8.00 - 21.00 hodin
Premiere Cinemas Po - Pá:
So - Ne:
13.00 - 22.00 hodin
10.00 - 22.00 hodin
MERKUR CASINO Po - Ne: NON-STOP
(s technickou pauzou 7.00 - 9.00 hodin)
Adresa

OC Galerie Teplice
Náměstí Svobody 3316
415 01  Teplice

GPS: 50°38'23.360"N
13°49'25.970"E

info@galerieteplice.cz

+420 417 968 102

Parkování
400 parkovacích míst

Vjezd z náměstí Svobody
a z ulice Dlouhá.

Otevírací doba
Po - Ne: 8.00 - 22.00 hodin

Návštěvníkům večerních projekcí
kina je umožněn odjezd z parkoviště
i po 22.00 hodině!
Ceník parkovného
Po – Pá: 2 hodiny zdarma/den
3. a každá další započatá
hodina 20,- Kč
So – Ne: 3 hodiny zdarma/den
4. a každá další započatá
hodina 20,- Kč
QR kód stránky
QR kód stránky
« zpět

Tisková zpráva

« zpět na seznam článků Stáhnout tiskovou zprávu ve formátu PDF

9. července 2012

Oficiálně začala demolice Prioru, na jeho místě vyroste Galerie Teplice s moderním multikinem

V Teplicích dnes začala demolice bývalého obchodního domu Prior. Budovu nahradí moderní obchodní centrum Galerie Teplice s více než stovkou obchodů a krytými parkovací místy přímo v centru města. Za projektem stojí developerská a investiční společnost DANDREET. Výstavbu celého projektu provede společnost Metrostav a.s. Demolice a výstavba nové budovy potrvají do konce roku 2013, otevření pro veřejnost pak bude na jaře roku 2014. Projektové náklady dosáhnou přibližně 1,2 miliardy korun.

V současné době je v Galerii Teplice pronajato již přes 60 procent veškerých obchodů. Tepličané i návštěvníci města se po otevření Galerie Teplice pro veřejnost mohou těšit na skutečně moderní nákupní galerii s širokou škálou obchodů, kaváren, restaurací a služeb. Mezi nájemce, kteří v Galerii Teplice již uzavřeli nájemní smlouvy jsou například InterSport, Baťa, H&M, Lindex, Orsay, A3 Sport, Pompo, Bambule-AllToys, dm drogerie, Camaieu, Euronics, Reno, CCC, Tally Weijl, Grand Optical, Eiffel Optic nebo Knihy Dobrovský a mnohá další jména. "Významným krokem pro další posílení regionálního významu Galerie Teplice a zvýšení atraktivity pro své zákazníky je i uzavření smlouvy s provozovatelem multikina, společností PREMIERE CINEMAS. V Teplicích se tak konečně otevře moderní multikino se čtyřmi sály," doplnil Lukáš Čepelka. Po dokončení výstavby v Galerii Teplice vznikne na 500 nových pracovních míst.

Společnost DANDREET nestojí pouze za projektem výstavby Galerie Teplice, ale realizuje a připravuje další projekty v centrech regionálních měst. Její tým má mnohaleté zkušenosti s developmentem obchodních, administrativních, i bytových projektů. Nedávno tato společnost zahájila výstavbu v tomto roce největšího českého soukromého projektu, nákupního centra Galerie Šantovka v centru Olomouce. Jedná se o investicí zhruba 3 miliardy korun.

Autorem architektonického návrhu a projektové dokumentace Galerie Teplice je českobudějovický Ateliér 8000, který se podílel na řadě významných staveb po celé České republice i na Slovensku. Developerem a investorem projektu je společnost DANDREET, a.s., která projekt realizuje prostřednictvím projektové společnosti Galerie Teplice s.r.o.


Martin Jonáš (Ad-vise s.r.o.),
Mediální zastoupení projektu Galerie Teplice
Telefon: +420 774 269 811
E-mail: martin.jonas@ad-vise.cz

Vaše komentáře

Zůstaňte v obraze ...
Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat poskytované informace, služby a funkce sociálních médií.
Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie.