Otevírací doba
Obchodní centrum Po - Ne: 9.00 - 21.00 hodin
Parkoviště Po - Ne: 8.00 - 22.00 hodin
KORZO Supermarket Po - Ne: 8.00 - 21.00 hodin
Premiere Cinemas Po - Pá:
So - Ne:
13.00 - 22.00 hodin
10.00 - 22.00 hodin
MERKUR CASINO Po - Ne: NON-STOP
(s technickou pauzou 7.00 - 9.00 hodin)
Adresa

OC Galerie Teplice
Náměstí Svobody 3316
415 01  Teplice

GPS: 50°38'23.360"N
13°49'25.970"E

info@galerieteplice.cz

+420 417 968 102

Parkování
400 parkovacích míst

Vjezd z náměstí Svobody
a z ulice Dlouhá.

Otevírací doba
Po - Ne: 8.00 - 22.00 hodin

Návštěvníkům večerních projekcí
kina je umožněn odjezd z parkoviště
i po 22.00 hodině!
Ceník parkovného
Po – Pá: 2 hodiny zdarma/den
3. a každá další započatá
hodina 20,- Kč
So – Ne: 3 hodiny zdarma/den
4. a každá další započatá
hodina 20,- Kč
QR kód stránky
QR kód stránky
« zpět

Tisková zpráva

« zpět na seznam článků Stáhnout tiskovou zprávu ve formátu PDF

20. ledna 2014

V Galerii Teplice se otevře supermarket Korzo, první v Česku

Součástí nově vznikajícího obchodního centra Galerie Teplice bude zcela nový koncept supermarketu s názvem Korzo. Půjde o pilotní projekt v rámci České republiky. Významnou novinkou, kterou se chce supermarket odlišit od stávajících konceptů je, že bude více využívat lokální dodavatele. Samozřejmostí bude také čerstvost potravin, čistota a příjemný personál.

"Jsme přesvědčeni, že tento koncept bude přesně odrážet současné potřeby zákazníků i dlouhodobé zklamání z působení mnoha stávajících řetězců na českém trhu. Rozhodli jsme se proto pro projekt supermarketu Korzo v našem obchodním centru," říká Lukáš Čepelka jednatel společnosti Galerie Teplice.

Nový supermarket o rozloze 1300 metrů čtverečních bude nabízet i produkty místních dodavatelů. Zaměří se také na osobní přístup k zákazníkům, profesionalitu obsluhujícího personálu, pestrost nabídky, čistotu a čerstvost potravin. "Vždy jsme se snažili se zákazníky komunikovat a vyjít jim vstříc, tento přístup budeme razit i v novém supermarketu Korzo. Budeme dávat prostor lokálním producentům a pěstitelům. Je nesmyslné vozit jablka přes půl světa, když vlastní region může nabídnout skvělou produkci," říká vedoucí supermarketu Korzo Marcela Davídková, která dlouho vedla obchodní dům Prior, na jehož místě právě dokončovaná Galerie Teplice vyrostla.

Mimo zcela nového konceptu supermarketu Korzo bude součástí obchodního centra Galerie Teplice také dalších více než 90 obchodů, restaurací a první teplické multikino Premiere Cinemas se čtyřmi kinosály. V současné době je pronajato téměř 80 procent veškerých ploch Galerie Teplice a mnoho dalších jednání se zájemci úspěšně pokračuje. Obyvatelé Teplic a okolí se mohou těšit na renomované značky jako Intersport, H&M, Lindex, Gate, Tally Weijl, Time Out, Baťa, dm drogerie, POMPO hračky, Bambule, A3 SPORT, KNIHY DOBROVSKÝ, Euronics, Fann parfumerie, KFC, Albi, Time Out, Reno, CCC, Yves Rocher, Grand Optical, Manufaktura a další. Součástí projektu je i velký dětský koutek s hlídáním dětí, lékárna nebo pobočky bank.

Galerie Teplice, jejíž výstavba přijde na 1,2 miliardy korun, se otevře návštěvníkům v březnu letošního roku.

Galerie Teplice vyrostla na místě už nevyhovujícího obchodního domu postaveného v 80. letech. Půjde o nákupní a zábavní galerii s více než stovkou obchodů a multikinem. Za projektem stojí společnost DANDREET, která má za sebou několik úspěšných developerských projektů výstavby administrativních, obchodních i bytových projektů. Na podzim 2013 otevřela jedno z největších českých obchodních center, Galerie Šantovka v Olomouci o výměře 46.000 m2, které již získalo i několik prestižních ocenění. Jde o investici za více než 3 miliardy korun. Za původním návrhem projektu Galerie Teplice stojí renomovaný českobudějovický Ateliér 8000, úpravy designu pak realizovalo známé britské architektonické studio BENOY.


Martin Jonáš (Ad-vise s.r.o.),
Mediální zastoupení projektu Galerie Teplice
Telefon: +420 774 269 811
E-mail: martin.jonas@ad-vise.cz

Vaše komentáře

Zůstaňte v obraze ...
Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat poskytované informace, služby a funkce sociálních médií.
Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie.