Adresa

OC Galerie Teplice
Náměstí Svobody 3316
415 01  Teplice

GPS: 50°38'23.360"N
13°49'25.970"E

info@galerieteplice.cz

+420 417 968 102

Parkování
OTEVÍRACÍ DOBA
Parkoviště P1: Po-So 07.00 - 21.00
Ne 08.00 - 21.00
Parkoviště P2: Po-So 07.00 - 22.00
Ne 08.00 - 22.00

400 parkovacích míst

Vjezd z náměstí Svobody
a z ulice Dlouhá.
CENÍK PARKOVNÉHO
Po – Pá:
2 hodiny zdarma/den
3. hodina 30,- Kč
4. a každá další započatá hodina 50,- Kč
So – Ne (+ svátky):
3 hodiny zdarma/den
4. hodina 30,- Kč
5. a každá další započatá hodina 50,- Kč

Návštěvníkům večerních projekcí kina je umožněn odjezd z parkoviště i po 22.00 hodině!

Kariéra

V této sekci naleznete nabídky práce a brigád nájemců obchodních jednotek Galerie Teplice.
OC Galerie Teplice nenese odpovědnost za faktickou správnost zveřejněných nabídek.

Aktuálně hledáme zaměstnance pro tyto pracovní pozice:

KNIHY DOBROVSKÝ

Knihkupec/Pokladní

Chceš se stát knihkupkyní nebo knihkupcem?
My ti s tím pomůžeme! Stačí ti nadšení do práce a láska k dobrým příběhům. Naučíme tě dokonale znát svět knih i jak zodpovědět téměř každou otázku zákazníka.

Proč tě bude bavit práce v Knihy Dobrovský?
Vypůjčili jsme si slova několika našich knihkupců. Prý je u nás dobrá parta a rodinná atmosféra. Kariérní růst může být velmi rychlý a zajímavých pozic máme mnoho. Vyslechneme si tvé připomínky a vždy ti budeme oporou. A hlavně pracujeme s knížkami, deskovými hrami a dalším super sortimentem! Rohlíky jsou fajn, ale knížka…

Už nyní se na tebe tak těšíme, že nesmíš otálet. Pošli nám svůj životopis a slibujeme, že se ozveme brzy.

Tví budoucí kolegové z Knihy Dobrovský.

Požadujeme:

  • Máš aktivní zájem o svou práci.
  • Na zákazníka se dokážeš usmát.
  • Poradíš vždy a při každé příležitosti (protože jsi knihkupec!)
  • Když máš nápad, tak si ho nenecháš pro sebe.

Nabízíme:

  • Atraktivní práci na hlavní pracovní poměr ve firmě, která má zvučné jméno.
  • Jsme rychle rostoucí a rodinnou společností. Můžeš růst s námi.
  • Samozřejmě máme slevu pro zaměstnance, stravenkový paušál a další benefity.
  • Při nástupu obdržíš balíček knih z Našeho nakladatelství dle vlastního výběru, a to v hodnotě 5 000 Kč.
  • A jaká bude nástupní mzda? 21 000-25 000 Kč hrubého.
  • Nástup možný ihned.

Místo výkonu práce:OC Galerie Teplice, Náměstí Svobody 3316

Kontaktní e-mail:teplice@knihydobrovsky.cz

Nabídka této pracovní pozice je platná do: 31. 7. 2024

NUTREND store

Asistent/ka prodeje

Do naší prodejny NUTREND store v OC Galerie Teplice hledáme zaměstnance na pozici Asistent/ka prodeje na ČPP (4 hodiny).

Pokud Vás nabídka zaujala, přineste svůj strukturovaný životopis do prodejny NUTREND store OC Šantovka, nebo pošlete na níže uvedenou e-mailovou adresu (do předmětu uveďte "Galerie Teplice – vaše jméno")

Termín nástupu: IHNED

Náplň práce:

  • příprava zboží k prodeji
  • poskytování odborných informací o zboží zákazníkům
  • prodej zboží zákazníkům
  • udržování pořádku na prodejně
  • práce s pokladnou, odpovědnost za zboží na prodejně
  • řešení reklamací

Požadujeme:

  • úplné střední odborné vzdělání
  • dobrá znalost práce na PC (Windows, Excel, Word, Outlook atd.)
  • ochotu vzdělávat se v oboru
  • velmi dobré komunikační schopnosti
  • příjemné vystupování
  • umění jednat s lidmi
  • spolehlivost a zodpovědnost
  • trestní bezúhonnost
  • časovou flexibilitu
  • samostatnost
  • znalost AJ výhodou
  • praxe v prodeji nebo ve fitness centru výhodou
  • základní znalost sportovních doplňků a výživy výhodou

Nabízíme:

  • práci v moderní a dynamické společnosti s dlouhou historií
  • zvýhodněná Multisport karta
  • firemní sleva na produkty NUTREND
  • motivační ohodnocení

Kontaktní osoba:Alena Látalová
Kontaktní e-mail:alena.latalova@nutrend.cz

Nabídka této pracovní pozice je platná do: 31. 8. 2024

Práce v nákupním centru
Zůstaňte v obraze ...